محدودیت منابع در استان زنجان وجود دارد

محدودیت منابع در استان زنجان وجود دارد

زنجان- استاندار زنجان گفت: با محدودیت منابع مواجه هستیم و مسئولان باید برای مجموعه خود تولید ثروت کنند که مولدسازی یکی از این موارد بوده و منطبق با قانون به درستی پیش رفته است.

به گزارش خبرنگار مهر، محسن افشارچی ظهر پنجشنبه در جلسه شورای برنامه‌ریزی استان زنجان، گفت: در گذشته بنا بر هر منطقی تعداد زیادی پروژه در استان تعریف شده و کلنگ آن بر زمین زده شده است.

وی با بیان اینکه مسئولان باید تلاش کنند علی‌رغم محدودیت‌های مالی موجود حداکثر بودجه را به انحای مختلف جذب کنند، اظهار کرد: مسئولان امر باید پروژه‌های کلنگ‌زنی شده‌ای را که از گذشته باقی مانده به اتمام برسانند و از حداکثر توان در این راستا بهره ببرند.

وی اضافه کرد: البته در این راستا باید نظرات فرمانداران نیز اخذ و بعد از بررسی در تصمیمم‌گیری‌ها مورد توجه قرار گیرد.

استاندار زنجان گفت: در حال حاضر با محدودیت منابع مواجه هستیم و مسئولان باید برای مجموعه خود تولید ثروت کنند که مولدسازی یکی از این موارد بوده و منطبق با قانون به درستی پیش رفته است ولی باید تلاش‌ها مضاعف شود.

افشارچی تاکید کرد: تعدادی از پروژه‌ها از جمله سد بلوبین و بخشی از طرح جاده قیدار باید تا پایان امسال به اتمام برسد و تاکید داریم همه تلاش‌ها در این راستا باشد.

وی با بیان اینکه در گذشته بنا به شرایط کشور بودجه خوبی وجود داشت و در حال حاضر با محدودیت منابع مواجه هستیم، گفت: مسئولان باید برای مجموعه خود تولید ثروت کنند که مولدسازی یکی از این موارد است.

استاندار زنجان با اشاره به اختصاص سه هزار میلیارد تومان اعتبار در سفر معاون رئیس‌جمهور به استان، گفت: انتظار داریم مدیران نیز حداکثر اعتبارات را جذب کنند.

افشارچی ابراز داشت: بر اساس پیشرفت پروژه و بودجه‌های اختصاصی باید کارها را پیش ببریم و اولویت استان اتمام آنها است.

مقاله اصلی