حراج ۶۷۱ خودروی یک بدهکار کلان مالیاتی + جزئیات مزایده

حراج ۶۷۱ خودروی یک بدهکار کلان مالیاتی + جزئیات مزایده

تسنیم نوشت:رئیس سازمان امور مالیاتی با تاکید بر اهتمام ویژه نظام مالیاتی برای وصول معوقات مالیاتی گفت: در روزهای آتی و در راستای استیفای حقوق دولت و مردم با برگزاری مزایده بابت وصول معوقات مالیاتی از یک بدهکار مالیاتی، رخدادی بزرگ رقم خواهد خورد.

داود منظور با تاکید بر اینکه وصول معوقات از اولویت‌های اصلی نظام مالیاتی است، اظهار کرد: این سازمان با هدف استیفای معوقات مالیاتی یک شرکت وارد کننده خودرو با بدهی مالیاتی بیش از ۱۰ هزار میلیارد ریال، پس از طی مراحل اجرایی، شناسایی مخفیگاه و توقیف تعداد ۶۷۱ دستگاه خودرو متعلق به این شرکت با ارزش گذاری توسط کارشناسان رسمی دادگستری به مبلغ تقریبی ۷ هزار میلیارد ریال (بدون احتساب هزینه های قانونی)، به برگزاری مزایده فروش اقدام می‌کند.

خودرو

وی با بیان اینکه هم اکنون آگهی مزایده مربوطه از طریق روزنامه های کثیرالانتشار منتشر شده است، افزود: ثبت نام برای شرکت در این مزایده برای خرید، از ۵ لغایت ۲۰ دی ماه امکانپذیر بوده و بازگشایی پاکات به صورت غیرحضوری در تاریخ ۲۵ دی ماه سال جاری صورت می‌پذیرد.

لازم به ذکر است متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند علاوه بر تماس با مرکز ارتباط مردمی ۱۵۲۶، با مراجعه به سایت سازمان امور مالیاتی کشور به نشانی اینترنتی www.intamedia.ir از تاریخ، مکان و نحوه برگزاری مزایده مذکور، اطلاعات تکمیلی را دریافت کنند.

بیشتر بخوانید:

  • آخرین قیمت خودرو در بازار/راناپلاس ۴٢۵ میلیون تومان شد

35217

مقاله اصلی