وعده وزیر ارشاد درباره مالیات رسانه‌ها

اسماعیلی وزیر ورزش گفت: حمایت از اصحاب هنر و رسانه خط قرمز ما است.

– اخبار سیاسی –

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری تسنیم،‌ محمد مهدی اسماعیلی وزیر ارشاد در حاشیه جلسه هیئت دولت و در جمع خبرنگاران گفت: بنای ما این است هیچ اتفاق نگران کننده مالیاتی جدیدی برای اصحاب فرهنگ و هنر و رسانه اتفاق نیافتد و تلاش می کنیم تفاهمنامه‌ای با سازمان مالیاتی انجام دهیم تا نگرانی دوستان برطرف شود.خط قرمز ما این است که فضای حمایتی از اصحاب هنر و رسانه نباید آسیب ببیند و ما با همکاری دوستان جلوی نگرانی اصحاب فرهنگ و رسانه را خواهیم گرفت.

وی افزو: اتفاقات مهمی در جشنواره فیلم فجر رخ داد. جشنواره بعد از 42 سال در نزدیک ترین جایگاه به تحقق آرمان‌های مردم ایران قرار گرفت. کارهای بزرگ درباره مفاخر مردم ایران به صورت متعدد تولید شد و روایت‌های اثرگذار از زنان تاثیرگذار ایران هم در جشنواره حضور داشتند و باعث سرافرازی جامعه هنری و سینمایی کشور شد.

وزیر ارشاد ادامه داد:‌ در تهران بیش از 80 نوبت پخش فوق العاده داشتیم و با حضور چشمگیر علاقمندان هنر سینما مواجه بودیم و نشان داد اگر تولید محتوای مناسب با جامعه ایرانی اسلامی داشته باشیم مورد استقابل مردم قرار می گیرد. سیاست وزارت فرهنگ تربیت و معرفی استعدادهای برتر و شایسته و خلاق در هنر فیلم است و که در این حوزه هم اتفاقات خوبی افتاده است.

اسماعیلی تصریح کرد:‌ در انتهای بهمن ماه آغاز نمایشگاه رسانه‌های ایران را داریم که بعد از چند سال تعطیلی این نمایشگاه با حضور بیش از 600 رسانه با برنامه‌های جنبی بسیار خوب برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

مقاله اصلی