عضو هیئت رئیسه مجلس: قانون مالیات عایدی بر سرمایه دلال‌بازی را حذف می‌کند

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه قانون مالیات عایدی بر سرمایه دلال‌بازی در کشور را حذف می‌کند، گفت: ارتباط صنعت با دانشگاه با تصویب قوانین مجلس تقویت شد.

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کاشان ، روح‌الله متفکرآزاد شامگاه شنبه در دیدار با نماینده ولی فقیه در کاشان، با بیان اینکه کاشان به جهت انقلابی‌گری، سبقه فرهنگی و اقتصادی شهره عام و خاص است، اظهار داشت: در مجلس شورای اسلامی با تمامی توان نمایندگان مشغول به خدمت‌رسانی هستند.

وی ضمن اشاره به حمایت رهبر معظم انقلاب اسلامی از این دوره مجلس شورای اسلامی افزود: رهبر انقلاب اسلامی قاطعانه از مجلس شورای اسلامی حمایت کردند و ویژگی‌های منحصر به فردی نظیر ساده‌زیستی و مردمی بودن را از جمله ویژگی‌هایی بود که ایشان از مجلس یاد کردند.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در این مجلس و سایر ادوار استثناهایی وجود دارد، ابراز داشت: اقدامات خوبی از سوی مجلس شورای اسلامی در زمینه قاندن‌گذاری صورت گرفته است و آثار این مصوبات مجلس شورای اسلامی در آینده مشخص می‌شود و اثرات خود را نشان می‌دهد.

وی با بیان اینکه در حوزه مسکن سه قانون به تصویب رسید، گفت: برای قانونی جوانی جمعیت مشوق‌هایی در نظر گرفته شده ‌و اگر این قوانین جمعیت از 10 سال پیش تاکنون اجرایی شده بود در شرایط فعلی دفدغه‌های جمعیت وجود نداشت.

متفکرآزاد ضمن اشاره به قوانین مجلس شورای اسلامی در زمینه صنعت هسته‌ای و حمایت‌های قاطع در این حوزه تصریح کرد: قوانین خوبی در زمینه اشتغال فارغ‌التحصیلان دانشگاهی به تصویب رسید و ارتباط صنعت با دانشگاه را به صورت معنادار تقویت کردیم.

وی با بیان اینکه در حوزه کسب و کار تسهیل‌گری‌های خوبی از سوی مجلس به تصویب رسید، تاکید کرد: ما در قوانین تسهیل صدور مجوز سه روز برای مجوز ثبت‌محور و سه ماه برای مجوزهای تاییدمحور فرصت داده شده است و سیستم به صورت اتوماتیک پس از این زمان مجوز را صادر می‌کند.

امام جمعه بوشهر: ‌چرا حساب‌های بانکی و پرونده مالیاتی "صنایع، نفت، گاز و پتروشیمی" در ‌بوشهر نیست؟

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی افزود: قانون مالیات عایدی بر سرمایه با این هدف به تصویب رسید که دلال‌بازی را در کشور حذف کند و افرادی که با اهداف غیرمولد اقدام به ثروت‌اندوزی می‌کنند، نقره‌داغ شوند.

انتهای پیام/801

مقاله اصلی