انتصاب 2 مشاور جدید در سازمان امور مالیاتی

رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور، «مشاور در امور توسعه مالیات ستانی عادلانه و مبتنی بر داده» و «مشاور در حوزه هوشمندسازی نظام مالیاتی» را منصوب کرد.

– اخبار اقتصادی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سید محمد هادی سبحانیان رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور با صدور احکام جداگانه ای آقایان محمد نوری را به عنوان «مشاور در امور توسعه مالیات ستانی عادلانه و مبتنی بر داده» و جواد اسکندری را به عنوان «مشاور در حوزه هوشمندسازی نظام مالیاتی» منصوب کرد.

اختیار تقسیط بدهی مالیاتی لغو شد+بخشنامه

در حکم انتصاب آقای محمد نوری آمده است:

نظر به تعهد، تخصص، تجربه و توانمندی‏های ارزنده جنابعالی به موجب این حکم به سمت «مشاور در امور توسعه مالیات ستانی عادلانه و مبتنی بر داده» منصوب می شوید. انتظار می رود در طول دوره خدمت با جلب توان تخصصی صاحبنظران و کارشناسان و اندیشه ورزان مرتبط نسبت به تحقق موارد زیر اهتمام کامل داشته باشید؛

-آسیب شناسی علل عدم تحقق مطلوب رویکردهای تحولی در مالیات ستانی؛

– ارایه راهبردهای عملیاتی و طراحی راهبردهای دوران گذار از وضعیت موجود به وضعیت مطلوب در مالیات ستانی با محوریت توسعه مالیات ستانی مبتنی بر داده؛

توفیق و سربلندی جنابعالی را در مسیر خدمت به مردم شریف میهن و تقویت عزت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از درگاه خداوند متعال خواستارم.

در حکم انتصاب آقای جواد اسکندری آمده است:

با عنایت به اهمیت موضوع هوشمندسازی نظام مالیاتی در تحقق عدالت مالیاتی و بهبود رضایت مودیان و نظر به تعهد، تخصص، سوابق و توانمندی‏های جنابعالی در این خصوص، به موجب این حکم به عنوان «مشاور در حوزه هوشمندسازی نظام مالیاتی» منصوب می شوید. انتظار می رود در طول دوره خدمت موارد زیر را در اولویت کاری خود قرار دهید:

– ایجاد بسترهای اجرایی لازم جهت اصلاح نظام تولید داده؛

– تکمیل و ارتقاء پایگاه داده سازمان امورمالیاتی کشور؛

– تسهیل تکالیف مودیان در فرایند مالیات ستانی؛

توفیق و سربلندی جنابعالی را در مسیر خدمت به مردم شریف میهن و تقویت عزت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از درگاه خداوند متعال خواستارم.

انتهای پیام/

مقاله اصلی