انتشار آگهی مزایده اموال مدیرعامل داروگر/ سازمان مالیاتی به دنبال وصول معوقات 1400 میلیاردی

براساس آگهی منتشر شده از سوی سازمان امور مالیاتی یکی از اموال مربوط به هلدینگ داروگر در محله پاسداران به منظور وصول بخشی از معوقات مالیاتی ۱۴۰۰ میلیارد تومانی به مزایده گذاشته خواهد شد.

– اخبار اقتصادی –

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، پس از حاشیه‌های متعددی که در خصوص پرونده فرار مالیاتی هلدینگ داروگر به وجود آمد شاهد برخی اقدامات از سوی مدیریت این هلدینگ بودیم تا به نحوی بتوانند با تحت فشار قرار دادن مراجع دولتی مالیات‌های خود را کاهش دهند.

با وجود این اتفاقات شاهد هستیم که دولت همچنان بر نظر قبلی خود باقی مانده است و شاهد انتشار آگهی مزایده اموال مدیر عامل شرکت داروگر هستیم که به عقیده سازمان امور مالیاتی مرتکب فرار مالیاتی گسترده شده است.

متن مزایده سازمان امور مالیاتی به شرح زیر است:

امور نیابت اجرائی معوقات مالیاتی و مطالبات دولتی سازمان امور مالیاتی کشور در نظر دارد به منظور استیفای مانده معوقات شرکت های گروه موسوم به هلدینگ داروگر و مدیران آن به مبلغ بیش از 14/000/000/000/000 ریال نسبت به برگزاری حراج دو فقره پلاک ثبتی به شرح جدول مندرج رأس ساعت 10:00 صبح روز چهارشنبه مورخ 1402/05/18 به صورت حضوری در محل ستاد سازمان امور مالیاتی کشور اقدام نماید. لذا متقاضیان میتوانند به منظور دریافت برگ شرایط مزایده و نحوه بازدید به نشانی ذیل، مراجعه و در صورت نیاز با شماره های 27662737-021 و 27662740-021 تماس حاصل نموده و پس از تکمیل مدارک درخواست خود را منطبق با نمونه برگ شرایط مزایده در پاکت دربسته و مهر و موم شده و با ارائه درخواست کتبی به نشانی تهران میدان امام خمینی خیابان داور سازمان امور مالیاتی کشور طبقه همکف دبیرخانه مرکزی تحویل و رسید اخذ نمایند.

آدرس : تهران، خیابان پاسداران، خیابان شهید سوری، بعد از میدان احتشامیه، پلاک 31، ساختمان شماره 1، طبقه چهارم

آخرین مهلت شرکت : 1402/05/16 12:00:00

به نظر می‌رسد که این ملک یکی از اموالی است که در لیست مزایده قرار گرفته‌اند.

انتهای پیام/

مقاله اصلی