استقرار واحد مالیاتی در ۳ شهرستان خوزستان

استقرار واحد مالیاتی در ۳ شهرستان خوزستان

اهواز- نماینده مردم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون در مجلس از استقرار واحد مالیاتی در شهرستان‌های کارون، حمیدیه و باوی خبر داد.

سید کریم حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: در دیدار با «علی خورشیدی» مدیرکل امور مالیاتی خوزستان در خصوص مطالبات مردم و انتظارات آنان از سازمان امور مالیاتی استان مباحثی مطرح شد.

نماینده مردم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون در مجلس ادامه داد: در خصوص استقرار سازمان‌های مالیاتی در شهرستان‌های کارون، حمیدیه و باوی صحبت و مقرر شده که به زودی در این شهرستان‌ها نیز واحد مالیاتی استقرار یابد.

وی بیان کرد: با توجه به اینکه شهرداری اهواز در مرحله اول پرداخت عوارض آلایندگی عملکرد خوبی در این زمینه نداشت و پرداخت مرحله دوم آن نیز توسط استانداری بلوکه شده تا این شهرداری نحوه هزینه کرد خود را گزارش بدهد، درباره عوارض آلایندگی و نحوه هزینه کرد آنها نیز صحبت و از مدیرکل امور مالیاتی خوزستان خواسته شده در خصوص توزیع این عوارض ضریب محرومیت و توسعه یافتگی شهرها و روستاها را در نظر داشته باشند.

حسینی گفت: در خصوص فروشندگان خرد از جمله دست فروشان و میزان مالیات اعلام شده به آنان نیز صحبت شد که به واحدهای مالیاتی ابلاغ شده که فروشندگان خرد، دست فروشان و افرادی که دارای دستگاه پوز هستند، مورد توجه ویژه قرار بگیرند؛ البته آنان باید وظایف مالیاتی خود را به نحوه صحیح انجام بدهند.

مقاله اصلی