آخرین وضعیت مربی اسپانیایی در ایران/ تا برنگردم باور نمی‌کنم!

آخرین وضعیت مربی اسپانیایی در ایران/ تا برنگردم باور نمی‌کنم!

به نظر می رسد مشکلات مربی اسپانیایی و سابق تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان برای خروج از ایران در حال برطرف شدن است.

به گزارش خبرنگار مهر، «رودریگو هرناندو» مربی اسپانیایی به مدت چند ماه در تیم نفت مسجد سلیمان دستیار رضا مهاجری بود اما بعد از اخراج این مربی، او هم از نفت جدا شد تا به کشور خود بازگردد.

هرناندو اما هنگام انجام امور اداری برای خروج از کشور، با مشکلات مالیاتی و عدم همکاری و توجه سفارت اسپانیا مواجه شد و انتقاداتی را از سفارتخانه کشور خود انجام داد.

در نهایت و پس از هفته‌ها پیگیری، این مربی اسپانیایی توانسته دو بدهی که او را در ایران نگه داشته است، تسویه کند.

رودریگو در این خصوص به وب سایت burgosc اسپانیا با بیان اینکه مالیاتش سرانجام پرداخت شده است، گفت: این مبلغ در یک دفتر محلی پرداخت شده است و فردا (امروز یکشنبه) باید به دفتر مرکزی بروم تا تأیید کنم که همه چیز خوب است.

این مربی می‌داند که خیلی نزدیک است بالاخره بتواند چمدان‌هایش را ببندد تا به اسپانیا برگردد، اما اعتراف می‌کند که در این هفته‌ها آنقدر «تقریباً» شنیده است که اصلاً باور نمی‌کند! طبق گزارش این رسانه اسپانیایی، حالا رودریگو علاوه بر تایید پرداخت، باید از اداره مهاجرت هم عبور کند تا «اوکی» و «مجوز خروج» را به او بدهند.

رودریگو در این خصوص گفت: به نظر می‌رسد فاصله زیادی تا بازگشت ندارم اما از آنجایی که بارها به من گفته‌اند، نمی‌توانم بگویم فوراً به خانه برمی‌گردم. بنابراین قدم به قدم پیش می‌روم.

مقاله اصلی